بهترین شرکت های طراحی لوگو 2024 | 15 شرکت

بهترین شرکت های طراحی لوگو

فهرست مطالب

15 تا از بهترین شرکت های طراحی لوگو

در این مقاله از زیسا 15 شرکت طراحی لوگو و طراحی گرافیکی رو براتون نام بردیم تا برای سفارشات تون بهترینش رو انتخاب کنید.

در ابتدا بهتره با مفهوم و تاریخچه لوگو آشنا بشید.

مفهوم و تاریخچه لوگو

نمادهای این چنینی در ابتدا روی سکه ها دیده شده است. جالب است بدانید لوگوی مدرنی که امروزه می‌شناسیم از زمان رنسانس یعنی حدودا قرن ۱۳ پا به عرصه گذاشته است.

امروزه طراحان لوگوی بسیار حرفه ای در این عرصه فعالیت می کنند. که هرکدام در یکی از حوزه ها تخصص دارند، این طراحان طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را به نحو احسن انجام دهد. این کار حتی به مناطق جزئی تر هم رسید. کافیست عبارتی مثل طراحی لوگو قم را جستجو کنید تا تعداد زیاد طراحان در این زمینه را به چشم ببینید.

شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم نیز وجود دارند که با استخدام طراحان کاربلد در هر حوزه می توانند تمامی این خدمات را ارائه دهند. قیمت لوگو یا همان قیمت طراحی لوگو به نسبت نوع طراحی و یا میزان حرفه ای بودن طراح قابل تغییر است. این افراد بعد از دریافت سفارش طراحی لوگو قیمت مد نظر خود را به صاحب کسب و کار ارائه می دهند.

معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی لوگو

همه ما می‌دانیم که برای انتخاب کردن باید معیارهای درستی داشته باشیم. اصولا هر چیزی که در دسترس باشد یا زودتر آن را ببینیم بهترین انتخاب نیست. داشتن یک دید خوب از شرکت‌ها بسیار مهم است اما باید بدانیم که قرار است چه فاکتورهایی از آن‌ها را با هم مقایسه کنیم. مهم ترین فاکتورهای تشخیص بهترین شرکت طراحی لوگو عبارتند از:

تجربه

می‌توان گفت که تجربه مهم ترین فاکتور در انتخاب بهترین شرکت است. کارهای هنری معمولا بر اساس زیبایی یا خلاقیت و مفهوم پنهانی خود سنجیده میشوند اما در طراحی لوگو این قضیه متفاوت است. یک طراح لوگو باید شناخت خوبی از بازار و اصول مارکتینگ داشته باشد. علاوه بر این باید بتواند به شما در مورد بهترین طرح ممکن برای کسب و کارتان مشاوره دهد.

سابقه کاری

سوابق کاری هر طراحی را می‌توان در نمونه کارهای او دید. شاید شخصی ۲۰ سال در زمینه طراحی بوده اما فقط یک سبک از کار را طراحی کرده است. البته که به مهارت این شرکت یا فرد انتقادی وارد نیست، اما آیا انتخاب کسی که در زمینه شما فعالیتی نداشته است منطقی به نظر میرسد؟
در انتخاب یک شرکت یا یک طراح حتما باید نمونه کارهای آن را بررسی کرد. متاسفانه در سال های اخیر برخی از افراد با دادن اطلاعات نادرست در مورد سوابق کاری خود، سعی در گرفتن پروژه دارند و تنها راه برای شناخت آن‌ها، بررسی نمونه کارهای آن هاست.

رضایت مشتریان

حرفه ای بودن فقط در کار طراحی خلاصه نمیشود. هر طراحی که طرحی خوبی میزند یک حرفه ای نیست. داشتن اخلاق حرفه ای هم دقیقا به اندازه مهارت در طراحی مهم است. تنها راهی که می‌توان در این باره اطلاعات کسب کرد، پرس و جو از مشتریان قبلی است.
در بازار پر رقابت طراحی لوگو، طراحانی هم هستند که تلاش چندانی برای جلب رضایت مشتریان خود نمی‌کنند. اگر نمی‌خواهید به تور این طراحان بیوفتید، حتما قبل از شروع همکاری با یک شرکت، به مشتریان قبلی آن‌ها یک پیام بفرستید. اگر قبلا در کار طراحی لوگو برای اینفلوئنسرها بوده باشند این کار به مراتب ساده‌تر هم هست.

هزینه معقول

درست است که نمیتوان برای کارهای هنری قیمت گذاری دقیقی انجام داد اما حدود قیمت یک طرح برای همه مشخص است. توانایی طراحان باسابقه و قدیمی تقریبا با هم برابر است اما برخی به خاطر تبلیغات و رسانه های قویتر درخواست مبالغ نجومی برای طراحی لوگو دارند. چیزی که بسیاری از ما در بازارهای دیگر هم دیده ایم.

خلاقیت در طرح

مگر می‌توان از فاکتورهای انتخاب بهترین شرکت طراحی لوگو گفت و به خلاقیت اشاره نکرد؟ همه ما دوست داریم که نماینده های خوبی برای کسب و کارهای خود داشته باشیم. نماینده هایی که در یاد دیگران بمانند. چه نماینده ای بهتر از لوگو و چه عاملی بهتر از خلاقیت برای ماندگار شدن لوگو در ذهن مخاطب؟
در روزگاری که هر شخصی هزاران لوگو می‌بیند، داشتن یک لوگوی خلاقانه تنها عاملی است که میتواند شما را در ذهن کسی نگه دارد. خلاقیت طراحان را بررسی کنید اما فراموش نکنید که خلاقیت همه چیز نیست.

چطور می‌توانیم بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران را پیدا کنیم؟

ما در این مقاله فاکتورهای کلیدی برای مقایسه طراحان لوگو را برای شما آماده کرده ایم. با مطالعه این لیست و مقایسه لیست طراحان می‌توانید در کمتر از چند دقیقه مناسب ترین طراح برای کسب و کارتان را پیدا کنید.

هزینه طراحی در این شرکت ها بالاست؟

گران‌ترین‌ها همیشه بهترین نیستند. برعکس این موضوع هم درست است و بهترین های یک صنعت همیشه گران‌ترین قیمت‌ها را پیشنهاد نمی‌کنند. همانطور که در لیست دیدید، نسبت کیفیت به هزینه هم یکی از فاکتورهای تاثیر گذار ما در انتخاب بهترین ها بوده است.

اهمیت طراحی لوگو در گسترش کسب کار و‌ برندینگ

طراحی لوگو در گسترش کسب و کار و برندینگ بسیار مهم است. لوگو به عنوان نمادی است که هویت و شخصیت کسب و کار را نشان می ‌دهد و باعث ایجاد تمایز و تفاوت با رقبا می ‌شود. همانند طراحی بسته بندی محصول، لوگو نیز در ذهن مشتریان به عنوان یک نشان تجاری قابل تشخیص شناخته شده و به آنها کمک می ‌کند تا کسب و کار شما را به سرعت تشخیص دهند.

بنابراین باید لوگویی برای خود داشته باشید تا بتواند همه این ویژگی ها را در خود جای دهد. برای طراحی یک لوگوی عالی و چشمگیر باید به  سراغ بهترین شرکت های طراحی لوگو در تهران بروید. شرکت های مرتبط در این زمینه با ایجاد لوگویی زیبا و ماندگار توجه مخاطبین را به محصولات و خدمات شما جلب می‌کند. مشتریان طرح لوگو شما را در ذهن دارند و با دیدن آن می توانند به آسانی شما را از دیگر برندها تفکیک کنند.

از طرفی یک لوگو حرفه ‌ای و جذاب، اعتماد مشتری را به شما افزایش خواهد داد. طرح لوگو نشان دهنده حرفه ‌ای بودن شماست و به مشتریان نشان می ‌دهد که شما در تولید خدمات یا محصولات خود دقت و تلاش لازم را دارید. در نتیجه بسیار راحت مجذوب شما خواهند شد. البته باید یک لوگو ساده در عین حال شیک و خیره کننده داشته باشید که برای مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد. همه این نکات توسط بهترین شرکت های طراحی لوگو در طراحی لوگوی شما بکار گرفته خواهد شد.

ویژگی های بهترین شرکت طراحی لوگو حرفه ای

برای حرفه ای شدن باید به سراغ حرفه ای ها بروید. طراحی لوگو توسط بهترین طراح لوگو در ایران حکم برگ برنده را برای شما خواهد داشت چرا که جلوه ای خیره کننده دارد و نشان از اعتبار شما می دهد. چه طراحی لوگوی صنعتی باشد یا طراحی لوگو پزشکی، در هر صورت باید بهترین کیفیت را برای آن در نظر گرفت.

خوب است بدانید که طراحان باسابقه لوگو و بهترین شرکت های طراحی لوگو در طراحی نکات روانشناختی مخاطب هدف شما، نوع فعالیت، استانداردها و دیگر فاکتورهای مهم را رعایت می کنند که سبب یک خروجی جذاب می شود. از ویژگی های مهمی که یک لوگو کارآمد و استاندارد باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. سادگی: لوگو باید ساده و قابل فهم باشد. لوگوهای ساده هیچگاه قدیمی نمی شوند و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان دارند.
 2. یکتاپذیری: لوگو باید منحصر به فرد باشد و هیچگونه کپی برداری در آن انجام نشود. البته می توانید از لوگو رقبا ایده بگیرید اما به هیچ عنوان تقلید نکنید.
 3. قابل استفاده در همه محیط ها: لوگو باید قابلیت استفاده در تمام محصولات، تبلیغات، وبسایت، نمادها و مستندهای شرکت و… را داشته باشد.
 4. پاسخگو به اصول طراحی: لوگو باید هارمونی با طراحی بصری هویت شما داشته باشد. به این منظو باید به فاکتورهایی همچون رنگ توجه کنید.
 5. قابل استفاده در چندین رنگ: لوگو بایستی در حالت های مختلف رنگ (سفید و سیاه) قابل استفاده باشد.
 6. سازگار با نوع فعالیت: لوگو باید با نوع فعالیت شرکت یا برند سازگاری داشته باشد و پیام مورد نظر را به خوبی منتقل کند.
 7. قابل استفاده در چندین فرمت: لوگو باید در فرمت های مختلف (JPEG، PNG، SVG) قابل استفاده باشد تا در تمام پروژه ها به کار گرفته شود.

چرا باید بهترین شرکت طراحی لوگو را انتخاب کنیم؟

یک شرکت طراحی لوگو باتجربه و کاربلد که به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو شناخته می شود، می تواند بهترین لوگو را متناسب با نوع فعالیت شما طراحی کند. همانطور که انتخاب بهترین شرکت طراحی بسته بندی مهم است برای شرکت طراحی لوگو، محصولات و خدمات شما قرار است در سطح گسترده ای پخش شود و افراد مختلفی با سلایق گوناگون آن را مورد بررسی قرار دهند. شما باید بتوانید رضایت همه آن ها را جلب کنید.

اگر تازه وارد دنیای کسب و کار شده اید یا می خواهید یک تغییر چشمگیر داشته باشید و به شهرت برسید به یک طراحی لوگو اصولی نیاز دارید که باید آنجام آن را به بهترین طراحان لوگو بسپارید.

طراحی لوگو در تهران و قم

برند شما لایق یک لوگو شیک و شایسته است که بتواند به بهترین شکل هویت بصری کسب و کارتان را به نمایش بگذارد. موفقیت شما در دنیای برندینگ و رقابت در فروش، در گرو همین لوگو خواهد بود.

طراحی لوگو در تهران سبب خلق تصاویر و نمادهای جدید شده و همین تفاوت ها است که سبب ایجاد تمایز بین برندهای گوناگون می شود. اگر شما هم می خواهید همچون ستاره ای در بین رقبا و فعالیت های مرتب با حوزه کاری تان بدرخشید، باید از همان نقطه آغاز به فکر یک لوگو منحصر به فرد باشید.

چرا باید به دنبال طراحی لوگو در تهران و قم بود ؟  

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از مراکز فعالیت های تجاری و صنعتی کشور است. بسیاری از شرکت ‌ها و کسب و کارها در تهران فعال هستند و نیاز به طراحی لوگو دارند. بنابراین، در تهران امکانات و منابع لازم برای طراحی لوگو وجود دارد. از طرفی بازار رقابت بین شرکت ها و کسب و کارها در این شهر حسابی داغ شده است و شما گزینه های بسیاری را برای طراحی لوگو پیش رو خواهید داشت.

در تهران، بهترین شرکت های طراحی لوگو متشکل از طراحان حرفه‌ای و با تجربه در حوزه طراحی لوگو فعال هستند. با مشورت و همکاری با چنین افراد، مشتریان می ‌توانند به نتایج بهتر و خلاقانه ‌تر دست یابند. یکی از بهترین این مجموعه ها، استودیو فهار است که با طراحان حرفه ای و باسابقه خود بهترین لوگوها را در هر زمینه کاری برای شما طراحی و اجرا می کند. نگران هزینه طراحی لوگو در تهران هم نباشید شما می توانید طراحی متناسب با بودجه خودتان انتخاب کنید.

مزیت های شرکت های طراحی لوگو در تهران  و قم

شبکه‌ ای گسترده از شرکت‌ ها، استودیوها و موسسات فعال در حوزه طراحی گرافیک در این شهر وجود دارد. این شرکت‌ ها می ‌توانند به عنوان منابع مرجع و پشتیبانی برای طراحی لوگو در تهران عمل کنند. هزینه طراحی لوگو در تهران به واسطه وجود مجموعه های مختلف به عنوان بهترین شرکت های طراحی لوگو، با هم فرق می کند و بسته به نوع فعالیت، میزان بودجه، طرح انتخابی و… می توانید انتخاب کنید. از سری مزایای شرکت های طراحی لوگو در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه طراحی لوگو در تهران با توجه به کیفیت خروجی کار بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
 • تمامی کسب و کارها در دسترس هستند و می توانید از آن ها ایده بگیرید.
 • دسترسی آسان به بازارهای مختلف خواهید داشت و می توانید تبلیغات قوی داشته باشید.
 • احتمال دیده شدن لوگو شما بسیار زیاد است.

 

بهترین شرکت های طراحی لوگو خارجی

 

بهترین شرکت طراحی لوگو در جهان

اصولا شرکت های طراحی لوگو نیز لیست قیمت لوگو ی متفاوتی به نسبت فرد به مشتری ارائه می دهند. در واقع می توان گفت این شرکت های طراحی به جهت اعتبار خود تعرفه طراحی لوگوی متفاوت و مختص خود را دارند. شرکت های طراحی لوگوی معروفی در ایران وجود دارند که بهترین لوگوها را در زمینه های مختلف توسط بهترین طراحان ارائه می دهند. به جرئت می توان گفت استودیو طراحی مونس خواه یکی از این شرکت ها می باشد.

شرکت های معتبری در کل جهان وجود دارد که طراحان معروفی در استخدام خود دارند. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان و بهترین طراحان لوگو اطلاعاتی ارائه دهیم.

بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان

1.     شرکت استاک لوگو

این شرکت از معروف ترین، گرانترین و بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان می باشد که از معروفترین لوگوهای این شرکت می توان به لوگوی بانک نیوزیلند و بانک استرالیا اشاره کرد.

2.     Landor Associates

landor associates  از دیگر شرکت های مطرح در زمینه طراحی لوگو می باشد، که از معروفترین لوگوهای آن می توان به لوگوی کمپانی اکسنجر اشاره کرد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۹۴۱ آغاز کرده است. بنیانگذار این شرکت یعنی والتر لندور یکی از نوآوران این عرصه بود و روش های استفاده شده توسط او هنوز هم در برندینگ کاربرد دارد.

3.     Wolff Ollins

کمپانی Wolff Ollins نیز یکی دیگر از بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان می باشد. از معروفترین اثرهای این کمپانی می توان به لوگوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن اشاره کرد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1965 آغاز کرده است و علاوه بر طراحی لوگو، در زمینه خلق هویت برند هم فعالیت دارد. این شرکت با بیش از 150 نفر نیرو، دفترهایی در لندن، نیویورک و سانفرانسیسکو دارد.

4.     Marque Agency

Marque Agency یک شرکت تبلیغاتی و مشاوره ای مشهور است که لوگوی بازی‌های ۲۰۱۴ گلاسگو را خلق کرده است.

در قسمت اول این نوشته به ۵ مورد از بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان اشاره شد که توانسته اند با ارائه‌ی لوگوهای خاص نام شرکت خود را در لیست بهترین شرکت های طراحی لوگوی جا دهند. در ادامه می خواهیم به چند مورد از طراحان لوگوی معروف نیز اشاره کنیم:

بهترین طراحان لوگو در جهان

 • ریموند لووی طراح معروفی که با طراحی لوگوی شل و بریتیش پترولیوم به شهرت رسید.
 • والترلاندرو که یک طراح و گرافیست آلمانی است که لوگوی فدرال اکسپرس توسط این طراح خلق شده است.
 • ساگی هاویو نیز یکی از معروفترین و مشهورترین طراحان لوگو می باشد. از محبوب ترین طرحهای او می توان به لوگوی های آرمانی ، پارک ملی نیویورک و کتابخانه کنگره اشاره کرد.
 • ادوارد زهرابیان طراح معروفی که لوگوی ایران ایر را طراحی کرده است.

ادامه شرکت ها رو براتون از ایرانی ها نام میبریم::

 

بهترین شرکت های طراحی لوگو ایرانی

 

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران

پیدا کردن یک شرکت قابل اعتماد برای ساخت نماد کسب و کار سخت است. هیچ کس نمیتواند منکر این حقیقت شود که بسیاری از جاها، تنها لوگو است که میتواند نماینده شرکت شما باشد. شرکتی که چند سال برای سر پا کردن آن تلاش کرده اید.

هر چند که انتخاب یک شرکت در زمینه‌های هنری تنها وابسته به سلیقه مخاطب است و معیار دقیقی برای سنجش بهتر بودن شرکت ها نسبت به هم وجود ندارد، اما می‌توان چند شرکت را بر اساس تفاوت سطح کارهای هنری از بقیه جدا کرد.  امیدواریم بررسی این لیست به شما در انتخاب بهترین شرکت طراحی لوگو کمک کند.

5.     طراحی آنلاین

این شرکت بزرگ و نام آشنا جزو بزرگترین شرکت های فعال در زمینه طراحی لوگو در ایران است. خدمات طراحی آنلاین از ساخت لوگو و استوری اینستاگرام تا بنر شهری و مهر شرکتی گسترده است. البته این شرکت تنها محدود به طراحی نیست و در کارهایی مثل چاپ، طراحی سایت، برندینگ، ارتقای کسب و کار و غیره و غیره هم فعالیت دارد.

با وجود این که این شرکت کارهای بسیاری مثل عکاسی یا طراحی معماری هم انجام میدهد اما کارهای طراحی لوگوی آن‌ها هم زیباست و می‌تواند یک نماینده خوب بین بهترین شرکت های طراحی لوگو باشد.

6.      آرمکده

شرکت بمان که با سایت آرمکده در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارد مورد بعدی در لیست بهترین شرکت طراحی لوگو ماست. نمونه کارهای قابل توجه این شرکت زیاد هستند و می‌تواند سختگیر ترین بیننده‌ها را هم جذب کند. با وجود این که پروسه سفارش این سایت بسیار جذاب است و کارشناس را با سلیقه مخاطب آشنا میکند، اما مشخص نبودن تعرفه‌های آن برای بسیاری از مشتریان دلهره آور است.

دیدن افرادی در این سطح و هنر آدمی را به فکر وا می دارد. هر صاحب کسب و کاری خصوصیات خاص خود را دارد. شاید پیدا کردن بهترین شرکت طراحی لوگو برای بسیاری از این افراد مهم باشد؛ اما کسانی هم هستند که فکر میکنند “یکی مرد جنگی به از صد هزار”. اگر جزو این دسته نباشید توصیه میکنیم ادامه مطلب را بخوانید تا شرکت های برتر در زمینه طراحی لوگو که در ایران فعال هستند آشنا شوید.

7.     استودیو فهار

استودیو فهار به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران و ایران می باشد که بهترین لوگوها را برای برندهای نام آوازه طراحی کرده است و می توانید با خاطری آسوده طراحی و اجرا لوگو خود را به آن بسپارید. علاوه بر طراحی لوگو خدمات دیگری همچون طراحی و چاپ بسته بندی هم عرضه می کند و می توانید یک تیم حرفه ای همراه خود داشته باشید تا کلیه امور طراحی شما را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت برایتان انجام دهد.

8.     کانون ایران نوین

آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین یکی از باسابقه ترین ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی است که می توانند به بهترین شکل خدمات طراحی و گرافیکی را برای شما عرضه دهند. کانون ایران نوین در حوزه تبلیغات نیز فعالیت گسترده ای دارد و می تواند پشتیبانی و تبلیغات برند شما را هم عهده دار شود.

9.     آژانس ایده پردازان

اگر می خواهید یک هویت بصری خلاقانه و جذاب داشته باشید که بتوانید مخاطبان هدف خود را مجذوب کنید، آژانس ایده پردازان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود که با تکیه بر دانش، مهارت و تجربه خود رد طی 18 سال فعالیت، می تواند بهترین طراحی ها را برای شما به ارمغان آورد و سبب شهرت تجارت شما شود.

10.                    شرکت طراحی لوگو ناربن گرافیک

شرکتی برتر در میان رقبای خودکه با سابقه یک دهه ای خود توانسته در بین برندهای مختلف بهترین انتخاب باشد.

11. شرکت طراحی لوگو کارلنسر

پلتفرم کارلنسر، یکی از سایت های فریلنسری و دورکاری معتبر در ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در ایران شروع کرده است. یکی از اصلی ترین زمینه های کاری این وبسایت، برونسپاری و انجام پروژه های طراحی گرافیک (مخصوصا طراحی لوگو) است.

شما در کارلنسر می‌توانید هزاران نمونه کار طراحی لوگو را مشاهده کنید و با صدها طراح گرافیک باتجربه و حرفه ای در ارتباط باشید. از نظر قیمتی به دلیل ارتباط مستقیم با طراحان به جای شرکت ها، هزینه شما بسیار کاهش می باید.

شما به دو روش می‌توانید در کارلنسر سفارش طراحی لوگو بدهید:
۱- پروژه طراحی لوگوی خود را به صورت رایگان با توضیحات و ویژگی‌های مد نظرتان ثبت کنید و منتظر پیشنهادات قیمتی طراحان باشید. می‌توانید با طراح منتخب مورد نظر خود، در مورد قیمت، زمان تحویل و ویژگی‌های لوگوی مد نظر خود توافق کرده و او را استخدام کنید.
۲- بین خدمات طراحی لوگو جستجو کنید و بین خدمات آماده با قیمت مشخص، خدمت مورد نظر را با توجه به بودجه، سلیقه و سایر نیازهای خود، سفارش دهید.

12. شرکت طراحی لوگو بیزگو

از میان ۱۰ شرکت برتر طراحی لوگو در ایران، بیزگو می باشد که با ۱۰۰۰ طراحی که کرده می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. در این مجموعه افراد حرفه ای مشغول به کار هستند و زیباترین اثرات را طراحی می کنند. با سفارش لوگوی برند خود با این شرکت به راحتی می توانید هزینه خود را پرداخت نمایید و در کوتاهترین زمان لوگوی خود را دریافت کنید.

13. شرکت طراحی لوگو سه سوت وب

این شرکت با طراحی یک سایت و ارتباط با کاربران آغاز به کار کرد و جزو بهترین شرکت ها در این عرصه می باشد. انجام کارهای گرافیکی و طراحی سایت و طراحی لوگوی برند از جمله خدمات شرکت سه سوت وب می باشد.

سه اصل طراحی لوگو شرکت سه سوت وب

 • سرعت بالا و لوگوها را در زمان مشخص شده تحویل مشتری می دهد.
 • دقت بالای این شرکت در طول تولید لوگو به وسیله کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • این شرکت کارهای خود را با بیشترین و بالاترین کیفیت طراحی می کند.

14.  شرکت طراحی لوگو میزفا

یکی دیگر از بهترین مجموعه های طراحی لوگو میزفا می باشد که با نمونه های مختلفی که در این زمینه کار کرده توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. نمونه های کاری این شرکت به راحتی در سایت قابل دیدن است، با دیدن کارها می توانید سفارش خود را انجام دهید.همچنین با کمک گرفتن از مشاوران حرفه ای که این شرکت دارد، می توانید یک طراحی حرفه ای برای برند خود داشته باشید.

 

استودیو برندینگ زیسا

 

15. شرکت طراحی و استودیو برندینگ زیسا

شرکت زرین یادگار سیمای آذین(استودیو زیسا)با شماره ثبت ۲۰۷۶۸ از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با مدیریت محمدحسین بیاتی دانش آموخته ارشد مدیریت کسب و کار از دانشگاه شهید بهشتی اداره می‌شود. استودیو زیسا طیف وسیعی از خدمات برندینگ از مشاوره تا طراحی و اجرا را ارائه می‌دهد. هدف اصلی استودیو زیسا ارائه خدماتی مینیمال، خلاقانه، منحصر به فرد و نوین برای کسب و کار شما است. رضایت شما و ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان از اولویت های استودیو زیسا می‌باشد.

در صفحه نمونه‌کارهای ما، می‌توانید با برخی از پروژه‌های موفقی که توسط استودیو طراحی زیسا انجام شده، آشنا شوید. این نمونه‌کارها شاهدی بر هنر و کیفیت کارهای ما خواهند بود.

با ما تماس بگیرید تا همین امروز به شروع یک مسیر جدید در دنیای هویت بصری بپردازیم و برندتان را به سطح جدیدی از تشخیص‌پذیری و تاثیرگذاری برسانیم.

در ادامه یه سری نکات طلایی برای انتخاب بهترین لوگو و بهترین شرکت براتون آوردم:

ویژگی های یک لوگو خوب

 1. سادگی: لوگوی ساده باعث مطرح شدن برند شما می شود و برند شما را متمایز از بقیه می کند.از لوگوی پیچیده استفاده نکنید زیرا درک آن برای مخاطب جذاب نیست.
 2. متفاوت بودن: انتخاب بهترین طرح لوگو برندتان را جلو تر از بقیه می برد و مخاطب خلاقیت برند را از پشت لوگو میبیند.
 3. انعطاف پذیری: لوگویی می تواند بهترین باشد کخ در سایزهای مختلف و برای همه اپلیکشن ها و همچنین ویدئو و روی برگه کاغذ تاثیر و جلوه داشته باشد.
 4. به یادماندنی بودن: تاثیر مثمر ثمری بر روی مخاطب بگذارد و آن برند را برای همیشه در ذهن ها نگهدارد.
 5. طول عمر بالا: لوگو به گونه ای باید طذاحی شود در محدود به حال نباشد.
 6. ارتباط طراحی لوگو با سود دهی مستقیم.
 7. طراحی مبتنی بر تاثیر روانی.
 8. ایجاد یک جایگاه اجتماعی و فرهنگی.

هدف از طراحی لوگو

 • طراحی لوگو برای دستیابی به سود مالی شرکت ها
 • طراحی لوگو و شعار برند برای ایجاد تاثیرات روانی بر مخاطب
 • طراحی برای معرفی برند
 • طراحی لوگو به عنوان رسانه انتقال پیام

معرفی بهترین شرکت های طراحی لوگو در ایران کجا می باشد؟

پیدا کردن چنین شرکتی کاری دشوار می باشد و شما با دیدار حضوری و دیدن نمونه کار می توانید تشخیص بدهید، آیا طراحی گرافیکی متناسب دارند و یا خیر.

چگونه یک شرکت طراح لوگو خوب پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید یک شرکت خوب از میان شرکت ها پیدا کنید نیاز به گذران وقت زیاد نیست، با دانستن نکات زیر می توانید لوگو کار حرفه ای خود را پیدا کنید.

 • نمونه کارهای موفق و سابقه کاری خوبی داشته باشد.
 • کاربران نظرشان درباره شرکت مثبت و نام آشنا باشد.
 • شرکت با طراحان لوگو مشهور در ارتباط باشند.
 • مشاوران طراحی زبده داشته باشند.
 • یک برنامه منظم و دقیق طراحی کند.
 • با دقت به صحبت مشتریان گوش داده و هدف آنها را از لوگو بدانند.

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید متشکریم. مطمئنا بهترین شرکت طراحی لوگو به همین لیست خلاصه نمی‌شود. این مقاله در حال گسترش و کامل شدن است. اگر از دید شما جای یک شرکت در این لیست خالیست، حتما در نظرات مطرح کنید تا در آپدیت های بعدی معرفی کنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا