طراحی لوگو قم

طراحی لوگو قم

فهرست مطالب

طراحی لوگو قم چیست؟

برای معرفی طراحی لوگو قم خوب است ابتدا با تعریف لوگو آشنا شوید. یک لوگو، نمادی است که شامل کلمات، تصاویر و رنگ‌ها برای شناسایی یک برند یا محصول است. انواع مختلفی از لوگو وجود دارد که از لوگوهای متنی ساده تا نشان‌های گرافیکی پیچیده و انتزاعی متفاوت هستند.

در واقع، مفهوم لوگو برای هزاران سال وجود داشته است. به عنوان مثال، نقشه‌کشی‌های غار اولیه انسان‌های باستان و نمادهای استفاده شده برای ارتباطات پایه در زمان‌های باستان را در نظر بگیرید.

لوگو، صورت و رخداد شرکت شما را نشان می‌دهد و به مخاطبین کمک می‌کند تا شما را به خوبی بشناسند. هدف اصلی لوگو، شناسایی شرکت یا برند شما است. با این حال، یک لوگو مینیمال و جذاب همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا در بین رقبای خود برجسته شده و ارزشی دو چندان داشته باشید.

ما در این مقاله از استودیو برندینگ زیسا از همه چیز درباره لوگو براتون میگیم و شمارو برای داشتن بهترین لوگو در شهر قم راهنمایی می‌کنیم.

برخلاف آنچه که فکر می‌کنید، طراحی یک لوگو، فقط به زیبایی آن بستگی ندارد. در واقع، چگالش فکری و تحقیقات قبل از طراحی لوگو، بسیار مهم است. در حال حاضر، بسیاری از ابزارهای طراحی لوگو آنلاین وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا با سادگی چندین لوگو را طراحی کنید. اما استفاده از این ابزارات میتواند برای شما دردسر ساز باشد چرا که دارای طرح های تکراری هستند و باعث ضرر شما می‌شوند.

ما با طراحی لوگو در قم دو هدف را دنبال می‌کنیم: ابتدا اینکه برترین طرح ها را توسط برترین طراحان به شما ارائه می‌دهیم و دوم اینکه با کاهش هزینه های مکان شرکت در قم نازلترین قیمت ها را پیشنهاد می‌دهیم.

بهترین تعرفه طراحی لوگو در قم

شرکت طراحی لوگو قم چیست؟

شرکت‌های طراحی لوگو، به طراحی نمادها یا نشان هایی برای شرکت‌ها و محصولات آن‌ها می‌پردازند. این شرکت‌ها با استفاده از تکنیک‌های طراحی گرافیکی، رنگ‌ها، تصاویر و کلمات، نمادی را برای شناسایی یک برند یا محصول ایجاد می‌کنند.

شرکت‌های‌ طراحی لوگو قم ، به طور معمول با مشتریان خود در ابتدای پروژه، برای درک بهتر نیازهای آن‌ها و هدف اصلی پروژه، مشورت می‌کنند. سپس با استفاده از نمونه‌های قبلی، تحقیقات و تجزیه و تحلیل دقیق، نماد مناسب برای شناسایی برند یا محصول انتخاب می‌شود.

بعضی از شرکت‌های طراحی لوگو، به صورت تخصصی در زمینه طراحی لوگو فعال هستند. در حال حاضر، بسیاری از شرکت‌های طراحی لوگو، خدمات دستورالعمل و روش‌های خود را برای طراحان و کاربران علاقمند به طراحی لوگو در دسترس قرار میدهند.

یعنی شما می‌توانید با مراجعه به وبلاگ تخصصی این شرکت ها طراحی لوگو رو بهتر بشناسید و یا حتی اونو آموزش ببینید.

موضوع دیگری که اهمیت فراوانی دارد این است که شرکت طراحی لوگو قم برای بهبود خدمات رسانی به مشتریان تمامی خدمات برندینگ را یک جا جمع کرده و ارائه می‌دهد. بنابراین شما میتوانید با مراجعه به استودیو برندینگ زیسا از دیگر خدمات این مجموعه نیز بهره ببرید.

چرا طراحی لوگو قم

طراحی یک لوگو برای برند شما، به شما کمک می‌کند تا به خوبی شناسایی شوید و در بین رقبای خود برجسته شوید. همانطور که اشاره شد یک لوگو، نمادی است که شامل کلمات، تصاویر و رنگ‌ها برای شناسایی یک برند یا محصول است.

بنابراین به زبان بسیار ساده بیان می‌کنیم که اگر می‌خواهید در بین مشتریان خود و در دنیای کسب و کارتون شناخته شده‌تر از رقباتون باشید باید یک لوگو یا نشان برای برند خودتون داشته باشید.

طراحی لوگو قم به شما کمک می‌کند که در شهر خودتان صاحب به روزترین و مینیمال ترین لوگو ها شوید و در عین حال هزینه کمتری هم پرداخت کنید.

 

بهترین شرکت طراحی لوگو قم

 

بهترین شرکت طراحی لوگو قم

استودیو برندینگ زیسا با توجه به تجربه چند ساله در زمینه برندینگ و طراحی لوگو و همچنین با توجه به طراحان مطرحی که دارد؛ می‌تواند یکی از بهترین ایران باشد.

همچنین با توجه به پیشرفت تکنولوژی آپدیت بودن اعضای زیسا را میتوان یکی دیگر از مزیت های زیسا دانست. به علاوه اینکه شما می‌توانید با هر توان مالی برند خود را به یک برند شاخص تبدیل کنید.

انواع طراحی لوگو قم چیست؟

هفت نوع لوگو وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با ترکیبی از حروف‌چینی و تصاویر، به برند شما حس و حال متفاوتی می‌بخشند.   این نوع لوگوها عبارتند از:

 • لوگوی Monogram یا Lettermark : لوگوهایی که از حروف برند استفاده می‌کنند، مانند IBM، CNN، HP و HBO.
 • لوگوی Wordmark یا Logotype : لوگوهایی که فقط از نام برند استفاده می‌کنند، مانند Visa و Coca-Cola.
 • لوگوی Pictorial Mark یا Logo Symbol لوگوهایی که از تصاویر ساده برای نشان دادن برند استفاده می‌کنند، مانند آرم شرکت Apple.
 • لوگوی Abstract Mark :  لوگوهایی که از تصاویر ساده و غیر قابل شناسایی برای نشان دادن برند استفاده می‌کنند.
 • لوگوی Mascot : لوگوهایی که شخصیت‌های دلخواه را به عنوان نماد برای برندها استفاده می‌کنند.
 • لوگوی Combination Mark :  لوگوهایی که از ترکیب دست‌خط یا نام برند با تصاویر ساده برای لوگو استفاده می‌شود.
 • لوگو Emblem: لوگوهایی که شامل نام برند در داخل یک شکل هستند، مانند آرم شرکت Starbucks.

برای اطلاع بیشتر از نحوه طراحی لوگو قم و یا هر کدام از این انواع لوگو می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

 

 

سفارش طراحی لوگو قم

سفارش طراحی لوگو قم برای شرکت شما، می‌تواند باعث شناسایی بهتر برند شما و جذب مخاطبین بیشتر شود. برای سفارش طراحی لوگو قم، می‌توانید از چندین روش استفاده کنید. یکی از روش‌های معمول، استفاده از سرویس‌های طراحی لوگو آنلاین مانند 99designs  و Logo.com است.

برای سفارش طراحی لوگو در این سایت های آنلاین طراحی، می‌توانید به دو روش زیر اقدام کنید:

شروع یک مسابقه با جامعه طراحان: در این روش، چندین طرح از جامعه طراحان دریافت کرده و پس از انتخاب بهترین طرح، پروژه خود را به پایان برسانید.

پیدا کردن یک طراح و شروع یک پروژه 1 به 1: در این روش، با توجه به نیازهای خود، با یک طراح حرفه‌ای همکاری کنید تا بهترین نماد برای برند خود را طراحی کنید.

اما این سایت ها برای ما ایرانی ها اصلا به صرفه نیست به علاوه اینکه این ابزار ها نمی‌توانند لوگو هایی با ارزش ها و اهداف ما ایرانی برامون طراحی کنن. بنابراین با استفاده از این آنلاین سایت ها فقط اتلاف وقت و هزینه کردیم.

بنابراین راه مطمئن طراحی لوگو قم پیدا کردن یک شرکت طراحی و برندینگ مطمئن و حرفه‌ای ایای ائاای‌ای است که با سابقه باشد و رضایت مشتریانش را جلب کرده باشد.

 

نمونه طراحی لوگو قم

 

قیمت طراحی لوگو قم

هزینه طراحی یک لوگو، بستگی به کیفیت و تجربه طراح و شرکت طراحی دارد. هزینه طراحی یک لوگو ممکن است از چند دلار تا چند هزار دلار باشد. با این حال، برای کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌ها، هزینه طراحی یک لوگو با کیفیت بین ۳۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار است.

قیمت یک لوگو به دلار رو اگه بخواهید پرداخت کنید باید حداقل 15 الی 70 میلیون تومان پرداخت کنید؛ آن هم برای طراحی یک لوگوی معمولی!!

بنابراین بهترین و به صرفه ترین راه این است که یک شرکت طراحی لوگو ایرانی در شهر خودمان پیدا کنیم. در نظر داشته باشید که استودیو زیسا تجربه خوبی در طراحی لوگو قم دارد. بنابراین با هم تعرفه‌ طراحی لوگو قم در استودیو زیسا را بررسی می‌کنیم:

تعرفه طراحی لوگو استودیو برندینگ زیسا از 9 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان است. بنابراین شما می‌توانید با کمترین هزینه صاحب بهترین و با کیفیت ترین لوگو ها برای کسب و کار برند خود شوید.

طراحی لوگو قم دیگه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

طراحی یک لوگو، فقط یکی از مراحل طراحی برند است. برای ساختن یک برند قوی، باید به عوامل دیگری همچون ایجاد یک هدف مشخص برای کسب و کار، شناسایی بازار، ارتباط با مخاطبان، تعریف صدای برند و ایجاد هویت بصری توجه کنید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید با انتخاب رنگ‌های مناسب و تعریف یک فونت خاص، هویت بصری خود را تعریف کنید. (البته برای شروع) همچنین، با ارائه یک هدف قوی و شناسایی بازار خود، مخاطبان و مشتریان را به خود جذب کنید.

به طور کلی، طراحی یک برند قوی و مؤثر نسبت به طراحی یک لوگو، پروژه‌ای گسترده‌تر و پخته‌تر است. که استودیو برندینگ زیسا می‌تواند درتمامی این مراحل نیز همراه شما باشد.

ویژگی های طراحی لوگو قم

ویژگی‌های یک لوگو خوب شامل موارد زیر است:

 • منحصر به فرد بودن: لوگو باید منحصر به فرد باشد تا مشتریان بتوانند با استفاده از آن محصولات شما را از سایر رقباتون تشخیص دهند.
 • سادگی: لوگو باید ساده باشد تا به راحتی قابل درک باشد.
 • قابل تشخیص: لوگو باید به سرعت قابل تشخیص باشد.
 • متمایز و به یاد ماندنی: لوگو باید غیرعادی باشد که در ذهن ما باقی بماند.
 • قابل استفاده در همه مقیاس‌ها: لوگو باید در همه مقیاس‌ها خوب به نظر برسد.
 • مطابق با هویت برند: لوگو باید با هویت و فلسفه برند شما همخوانی داشته باشد.
 • قابل استفاده در همه رسانه‌ها: لوگو باید در همه رسانه‌ها قابل استفاده باشد.
 • بازتاب دهنده فعالیت شرکت: لوگو باید فعالیت شرکت شما را بازتاب دهد.
 • بازتاب دهنده نام شرکت: نام شرکت شما در لوگو قابل تشخیص باشد.
 • بازتاب دهنده صنعت و محصولات شرکت: لوگو باید صنعت و محصولات شرکت شما را نشان دهد.

و در آخر…

بنابراین شما در این مقاله با طراحی لوگو قم و ویژگی های آن و تعرفه و نحوه سفارشش آشنا شدید. اما ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر صاحب یک کسب و کار یا برند هستید برای سفارش طراحی لوگو در قم با مشاوران ما تماس بگیرید و به رایگان مشاوره برندینگ خود را دریافت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا