قیمت طراحی ست اداری با بهترین کیفیت

قیمت طراحی ست اداری

فهرست مطالب

قیمت طراحی ست اداری با بهترین کیفیت

یکی از مسائلی که مدیران کسب و کار‌ها در آغاز کار خود به دنبالش هستند قیمت طراحی ست اداری است؛ اما چرا ست اداری تا این اندازه برای کسب و کار‌ها و برندینگ و بازاریابی اهمیت دارد؟ برندینگ را می‌توان این طور تعریف کرد که مجموعه تمام تجربیاتی است که مخاطب با محصول یا شرکت شما به وسیله آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند.

برندینگ برای پیدا کردن یک بازار هدف خوب و بهتر کردن جایگاه محصول بسیار اهمیت دارد و می‌تواند در خرید و فروش‌های داخل برند بسیار تأثیرگذار باشد. حالا یکی از قسمت‌های برندینگ مربوط به هویت بصری است یعنی تمام عناصر و اجزای بصری که مخاطب از طریق آن‌ها با برند ارتباط برقرار می‌کند و یکی از مهم‌ترین اجزای هویت بصری برند، ست اداری است.

 

آشنایی کامل با هویت بصری برند

 

آیا می‌دانید ست اداری چیست؟ اگر بخواهید ست اداری را با بهترین کیفیت طراحی کنید چقدر باید هزینه کنید؟ قیمت طراحی ست اداری چند است؟ چرا ست اداری برای کسب و کار مهم است؟ در این مقاله قرار است به مهم‌ترین سؤالات شما درباره طراحی ست اداری پاسخ دهیم.

قیمت طراحی ست اداری با بهترین قیمت

به چه چیزی در برندینگ ست اداری گفته می‌شود؟

ست اداری به دسته‌ای از کاغذ‌های اداری، شرکتی و سازمانی است که معمولاً شامل سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور، کارت ویزیت و… می‌شود. معمولاً هر شرکت یا اداره و برندی برای بالا بردن اعتبار کاری خود سعی می‌کند از یک ست اداری مخصوص استفاده کند. قیمت طراحی ست اداری نسبت به دیگر اجزای برندینگ بالاتر نیست و جزء حداقل‌های مورد نیاز برای ایجاد و تقویت هویت برند است.

تصور کنید قرار است با کارجو یک قرارداد ببندید یا مشتری قرار است قرارداد خرید محصول با شما امضا کند. در این شرایط اگر ست اداری مخصوص به خود را داشته باشید مشتری یا کارجو حس خواهند کرد که کار شما حرفه‌ای است و حداقل‌های مورد نیاز برای داشتن یک شرکت معتبر را دارید.

اگر بتوانید به درستی از لوگو و نام تجاری خود در دنیای کسب و کار استفاده کنید باعث می‌شود هویت برندتان تقویت شود و افراد بیشتر و مشتریان بیشتری به شما و کارتان اعتماد کنند.

داشتن ست اداری چه فوایدی دارد؟

به هیچ عنوان نگران قیمت طراحی ست اداری نباشید چون قیمت طراحی ست اداری به هیچ عنوان بیشتر از بقیه اجزای هویت بصری برای شما هزینه‌بر نخواهد بود و برعکس مزایایی دارد که نباید دست رد به آن‌ها بزنید. اگر ست اداری قوی‌ای داشته باشید افراد به نظم و دقت صاحب برند و شرکت شما پی می‌برند و همین باعث جلب اعتماد و رضایت مشتری می‌شود.

اگر به خوبی بتوانید کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه خوب طراحی کنید که با هویت برندتان هم‌خوانی داشته باشد، به نوعی دارید هم‌زمان تبلیغات برند هم انجام می‌دهید و جای پای خود را در بین مشتریان خود محکم می‌کنید. بنابراین می‌توانید با طراحی ست اداری به نوعی موفقیت بیشتری برای کسب و کارتان به وجود بیاورید.

نمونه‌های قوی ست‌های اداری در جهان

بسیاری از برند‌ها و شرکت‌ها با وجود قیمت طراحی ست اداری برای آن هزینه می‌کنند و سعی می‌کنند بهترین گزینه‌های موجود را بسازند زیرا از اهمیت آن به خوبی خبر دارند. حالا ست‌های اداری خاص و جذابی وجود دارند که سعی می‌کنیم به طور کلی چند مورد از آن‌ها را پیش از بررسی قیمت طراحی ست اداری بررسی کنیم:

  • ست اداری مدرسه هنر‌های آزاد

یکی از بهترین استودیو‌های طراحی به نام Nueve هویت بصری مدرسه‌ای با موضوع هنر‌های آزاد برای بزرگسالان را طراحی کرده و توانسته هویت برند آن‌ها را به شکل کامل درون ست اداری‌شان وارد کند. چون این مدرسه به نام «فرانچستو پترارک» یکی از شعرا و افراد مطرح دوره رنسانس اروپا بوده، طراحان ماهیتی کلاسیک به طراحی ست اداری آن‌ها داده‌اند. پالت رنگی آن‌ها خاکستری رنگ است و احساس غنی بودن خاصی به طراحی می‌دهد.

علاوه بر این جزئیات دیگری نیز در طراحی این ست اداری وجود دارد از جمله این‌که در کنار لوگو یک عبارت لاتین آمده که به معنی «خوبی، اعتماد و زیبایی» است. این‌که طراحان زبان لاتین را برای آن متن به کار برده‌اند اصالت برند را بالا می‌برد. الگو‌های جذاب و بدون نقص و طراحی‌ای که عمیقاً ما را با دوره رنسانس و هنر اروپایی مرتبط می‌کند از ویژگی‌های مهم این ست اداری است.

  • ست اداری آدم و حوا

نه واقعاً آدم و حوا برای برندشان ست اداری نداشتند! آدم و حوا نام یک شرکت حقوقی اروپایی است که توانسته با طراحی درجه یک خود را از سایر رقبا وجود دارد. خوب است در همینجا خوب است به این نکته اشاره کنیم که داشتن ست اداری قدرتمند برای شرکت‌هایی که وابستگی بیشتری به اسناد حقوقی و اداری دارند مهم‌تر است پس آن‌ها باید هزینه بیشتری برای طراحی ست اداری انجام دهند و به همین دلیل قیمت طراحی ست اداری برای این افراد ممکن است بیشتر باشد.

ست اداری آن‌ها تقریباً بازی با عناصر یک داستان از کتاب مقدس مسیحیان است. آن‌ها از اسم آدم و حوا به جای وکلای این شرکت در طراحی ست اداری‌شان استفاده کرده‌اند. علامت «واو» در آدم «و» حوا در ست اداری آن‌ها نکته جالبی است که وحدت و یکپارچگی‌شان را نمایش می‌دهد.

  • ست اداری هتل جید

یکی از جذاب‌ترین و پرشورترین هتل‌ها و معماری‌های داخلی و نیز ست اداری مربوط به هتل جید است که در دهکده گرینویچ بنا شده. این هتل مظهر همه چیز در نیویورک است. آن‌ها برای این‌که هویت برند خود را تقویت کنند و آن را کامل کنند کارت ویزیت، ست اداری، پاکت نامه و… طراحی کردند تا احساسات قدیمی بودن و سلطنتی بودن خود را به افراد دیگر منتقل کنند.

این هتل به شدت تلاش کرده تا تاریخ پرشور شهرش را به نمایش بگذارد. یعنی ما را به دورانی ببرد که تلفن‌ها مثل امروز نبود و مردم در دورانی ساده‌تر زندگی می‌کردند. استراتژی اصلی برند آن‌ها این است که تجربه‌ای از محیط محلی را برای مخاطب درست کنند. این هویت برند در طراحی ست اداری آن‌ها به وضوح نمایش داده شده است. از پالت رنگی گرفته تا خط و تایپوگرافی استفاده شده همه طوری تنظیم شده‌اند که متناسب با هویت برند باشند.

نمونه ست اداری

قیمت طراحی هویت بصری چند است؟

اگر به دنبال قیمت طراحی ست اداری هستید باید بدانید که می‌توانید به دو صورت این خدمات را دریافت کنید. هم می‌توانید به صورت مجموعه و کامل یک ست اداری دریافت کنید که شامل کارت ویزیت، پاکت نامه و سربرگ است و هم می‌توانید به صورت جداگانه هر کدام از این‌ها را طراحی کنید.

قیمت طراحی ست اداری و هزینه‌اش در استودیو زیسا 2 میلیون تومان است که نسبت به بسیاری از رقبا قیمتی مناسب است. ما در استودیو زیسا بهترین کیفیت را در محصول و مواد مورد استفاده در طراحی ست اداری استفاده می‌کنیم.

قیمت طراحی ست اداری جداگانه هر کدام از اجزای ست اداری نیز متفاوت و طبیعتاً کمتر است. تقریباً برای هر عنصر از اجزای ست اداری چیزی حدود 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می‌شود هزینه کرد. هرچند به طور کلی به صاحبان برند و کسب و کار‌ها توصیه می‌شود که از ست کامل اداری استفاده کنند.

شما به طور کلی می‌توانید با مراجعه به سایت‌های مختلف طراحی به مقایسه قیمت طراحی ست اداری بپردازید و مناسب‌ترین گزینه برای کسب و کارتان و با توجه به نیاز‌هایتان را مشخص کنید. اگر به دنبال بهترین کیفیت و قیمت ست اداری هستید، استودیو زیسا نیاز‌های شما را برآورده خواهد کرد.

جمع‌بندی

در این مقاله به قیمت طراحی ست اداری پرداختیم و سعی کردیم تا به شما اهمیت و مزایای طراحی آن را در هویت بصری و برندینگ بیان کنیم. همچنین در این مقاله به چند مورد از ست‌های اداری معروف در دنیا اشاره کردیم که طراحی‌های جذاب و خاصی را برای ست اداری انتخاب کرده‌اند. شما می‌توانید با طراحی ست اداری هویتی منحصربه‌فرد وارد کار کنید و علاوه بر این احساس اعتبار و حرفه‌ای‌بودن را به مخاطب منتقل کنید. ست اداری یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اجزای هویت بصری است که برای هر شرکت و برندی برای نشان دادن اعتبار کارش لازم است.

بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به قسمت تعرفه‌ها و سفارش استودیو زیسا ست اداری مخصوص به برندتان را سفارش دهید و به این شکل می‌توانید در دنیای برندینگ، کسب و کار خود را وارد بازار حرفه‌ای‌ها کنید.

سؤالات متداول:

ست اداری به مجموعه کارت ویزیت، تقویم، پاکت نامه و سایر اسناد اداری و حقوقی‌ای گفته می‌شود که مخصوص برند شما طراحی شده است. استفاده از ست اداری باعث می‌شود که تجربه‌ای خاص از برند برای مخاطب ایجاد کنید و به این طریق می‌توانید جایگاه خود را در ذهن مخاطب تقویت کنید و اعتبار برندتان را افزایش دهید.

اگر به دنبال قیمت طراحی ست اداری هستید باید بدانید که می‌توانید به صورت جمعی و جداگانه آن را طراحی کنید. به صورت کلی در استودیو زیسا قیمت طراحی ست اداری به شکل جامع و کامل که شامل کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه می‌شود چیزی حدود 2 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا